Eaton SS-5H-6.3A-AP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 6.3A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
数据表和文档
TME
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
IHS
Electro Sonic
3 个月趋势:
+62.77%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse0217008.HXP
Fuse Cartridge Fast Acting 8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/PSE/UL/VDE