Eaton SS-5H-3.15A-AP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 250V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.56%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton SS-5H-3.15A-AP 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Bel FuseRST4
Fuse Micro Slow Blow Acting 4A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Littelfuse36914000000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 300VAC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Littelfuse36914000440
Bel FuseRST 4-AMMO
RST 4-AMMO (0697-4000-02) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Ammo Pack 4A
Bel FuseRSTA 4-BULK
RSTA 4-BULK (0697A4000-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 4A
描述
Ss-5H Radial Td Fuse Ammo Pack/Cooper Bussmann |Eaton Bussmann SS-5H-3.15A-AP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 3.15A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 250 VAC, SS-5H, Time Delay, Radial Leaded
Fuses with Leads (Through Hole) 250V 3.15A SS-5H RAD IAL TD FUSE
250V 67A2S 100A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 3.15A 8.5mm*4.3mm*8.35mm
Board Mount Fuse 3.15A 300V AC/DC Through Hole Radial
FUSE, PCB, 3.15A, 250VAC, TIME DELAY
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
FUSE (SS-5H) T/D PCB 3.15A RAD