Eaton SS-5H-1.6A-APH
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 1.6A 300V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic Ammo PSE/TUV/VDE/cULus
数据表和文档
IHS
Master Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Bel Fuse0698Q2000-01
Fuse Subminiature Fast Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.7mm Thermoplastic Box Automotive
Bel Fuse0697W2000-02
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Ammo
Bel Fuse0697H2000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Littelfuse0208002.MXEP
Fuse Subminiature Fast Acting 2A 350V Axial 5 X 15mm Glass Bulk CE/PSE/cULus
Fuse Pcb Leaded 2 A 250 Vac Ss-5H Time Delay Radi |Eaton Bussmann SS-5H-2A-AP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 250V Axial 3.6 X 10mm Ceramic T/R
描述
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.6A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole
Fuse, PCB Leaded, 1.6 A, 300 VAC, SS-5H, Time Delay, Radial Leaded
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 1.6A SS-5H RADI AL TD FUSE
SS-5H 300V Radial TD FUSE AMMO PACK
FUSE BRD MNT 1.6A 300VAC RADIAL