Eaton SDQ25-330-R
Ind Power Shielded Wirewound 33.8uH/135.2uH 20% 100KHz Ferrite 812mA/406mA 2020 T/R
数据表和文档
element14 APAC
Master Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.43%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton SDQ25-330-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 4026 T/R