Eaton SD52-220-R
Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 860mA 204.2mOhm DCR 2020 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页19 年前
IHS
element14
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+61.18%