Eaton SD20-470-R
Inductor Power Shielded Drum Core 47.61uH/47uH 20% 100KHz Ferrite 0.745A 0.465Ohm DCR 2020 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页9 年前
Datasheet7 页18 年前
Datasheet7 页18 年前
Master Electronics
Newark
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+267%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton SD20-470-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 920mA 6028 T/R