Eaton SD12-4R7-R
Ind Power Shielded 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.46A 2020 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet9 页9 年前
Datasheet7 页19 年前
Datasheet0 页0 年前
IHS
element14 APAC
DigiKey
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton SD12-4R7-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 6Q-Factor Ferrite 1.5A 0.095Ohm DCR 1515 T/R