Eaton PTR030V0185-BK
PTC Resettable Fuse 1.85A(hold) 3.7A(trip) 30VDC 40A 1W 8.7s 0.03Ohm Radial 10.2 X 3 X 15.7mm Bag Automotive
数据表和文档
3 个月趋势:
-3.94%
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Bel Fuse0ZRB0185FF1E
Radial Resettable Fuse, PPTC, 0ZRB, 30 VDC, 1.85 A, 3.7 A, 8.7 s, Rectangular
Littelfuse30R185UPR
PTC Resettable Fuse 1.85A(hold) 3.7A(trip) 30VDC 40A 1W 8.7s 0.03Ohm Radial 10.2 X 3 X 15.7mm Ammo Automotive
TE ConnectivitySMD185F-2
PTC Resettable Fuse 1.8A(hold) 3.6A(trip) 33VDC 40A 1.5W 5s 0.065Ohm SMD Solder Pad 3425
Littelfuse30R135UPR
PTC Resettable Fuse 1.35A(hold) 2.7A(trip) 30VDC 40A 0.8W 7.3s 0.04Ohm Radial 8.
TE ConnectivitySMD150F/33-2
PTC Resettable Fuse 1.5A(hold) 3A(trip) 33VDC 40A 1.9W 5s 0.08Ohm SMD Solder Pad 3425 T/R
Littelfuse30R160UPR
PTC Resettable Fuse 1.6A(hold) 3.2A(trip) 30VDC 40A 0.9W 8s 0.03Ohm Radial 8.9 X 3 X 15.2mm Ammo Automotive
描述
Radial Resettable Fuse, PPTC, PTR030V, 30 VDC, 1.85 A, 3.7 A, 8.7 s, Rectangular
PTC Resettable Fuse, 0.03ohm, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 40A 30VDC Poly Bag