Eaton PTR030V0110-BK
PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 30VDC 40A 0.7W 6.6s 0.05Ohm Radial 7.4 X 3 X 14.2mm Bag Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页15 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.07%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse30R110UU
PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 30VDC 40A 0.7W 6.6s 0.05Ohm Radial 7.4 X 3 X 14.2mm Bulk Automotive
Littelfuse30R110UPR
PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 30VDC 40A 0.7W 6.6s 0.05Ohm Radial 7.4 X 3 X 14.2mm Ammo Automotive
Bel Fuse0ZCF0110FF2C
PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 33VDC 100A 1.5W 0.5s 0.09Ohm SMD Solder Pad 2920 T/R Automotive
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 30VDC 40A 0.6W 5.9s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Bag Automotive
Littelfuse30R135UPR
PTC Resettable Fuse 1.35A(hold) 2.7A(trip) 30VDC 40A 0.8W 7.3s 0.04Ohm Radial 8.
TE ConnectivityAHEF100
POLYSWITCH RESETTABLE PPTC PTC Resettable Fuse, 32V, 0.15ohm, Through Hole Mount
描述
Radial Resettable Fuse, PPTC, PTR030V, 30 VDC, 1.1 A, 2.2 A, 6.6 s, Rectangular
PTC Resettable Fuse, 0.05ohm, Through Hole Mount
Pptc Radial 30V 1.1A Bk & Straight/Cooper Bussmann |Eaton Bussmann PTR030V0110-BK
PTC RESET FUSE 30V 1.1A RADIAL
Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
6.6s 2.2A 50m¦¸ 30V 170m¦¸ 40A 1.1A 7.4mm*3mm*14.2mm