Eaton MPIA4020V2-3R3-R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 3.3A 0.085Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
+29.30%
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Iron Powder-Core, SMD, 1717
FIXED IND 3.3UH 3.3A 85 MOHM SMD
100KHz 25MHz 4A 3.3A 3.3¦ÌH 85m¦¸ ¡À20% SMD,5X4.2MM 4.95mm*4.2mm*2mm
Power Inductors-SMD 3.3uH 4A 85mOhms AEC-Q200
IND 3.3UH, 4.0A, 4.4X4.2X1.8 SMT 2PADS