Eaton HSH1850-3R8108-R
Lithium Ion Capacitor, 3.8 V, 1000 F, 30 A, 0.03 ohm, 0%, +50%, Can
3 个月趋势:
+203%
描述
Supercapacitors / Ultracapacitors Supecapacitor HSH 1850 3.8V 1000F