Eaton HCP0704-3R3-R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH/2.31uH 25% 100KHz Powdered Iron 6A 25mOhm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页10 年前
Sager Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-01-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 6.5A 0.023Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 6.8A 29.7mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 7A 24mOhm DCR T/R
Wurth Elektronik74437356033
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 7A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74437356033
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.028Ohm DCR 2726 T/R
描述
RoHS Compliant Wirewound Active 2009 Fixed Inductor -40C~155C 100kHz 25mOhm 3.3muH
General Purpose Inductor, 3.3uH, 25%, 1 Element, Iron Powder-Core, SMD, 2727
IND, High Current, 3.3uH, 9.5A, 2 PADS, SMT
INDUCTOR HI CRNT 3.30UH 6.0A SMD
100KHz 9.5A 6A 3.3¦ÌH 25m¦¸ ¡À25% , 6.8mm*6.8mm*4mm