Eaton FWX-1500AH
Electric Fuse, 1500A, 250VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页8 年前
Datasheet2 页24 年前
Datasheet2 页17 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fast Acting Semiconductor Cylindrical Fuse 1600A 200kA IR AC
LittelfuseLA30QS1500128
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1500A, 300VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseLA30QS1200128
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1200A, 300VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1200A, 300VAC, 170VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN1100X
Electric Fuse, Fast Blow, 1100A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN1200X
Electric Fuse, Fast Blow, 1200A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Eaton Bussmann High Speed Round body 1500AMP 250V AC SEMI-COND - FWX-1500AH