Eaton FWPQ-450A
FWPQ-450A Cooper Bussmann 700 VOLT HIGH SPEED FUSE
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet470 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Barrier Strip Terminal Block, 570A, 2 Row(s), 1 Deck(s)
Fuse, Industrial / Power, 500 A, 500 VAC, 500 VDC, 50.8mm x 110.24mm, 2" x 4.34"", High Speed"
Eaton500FMM
500FMM - Bussmann Edison 500FMM 500A 690V AC TYPE T FUSE
LittelfuseIDSR500.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 500A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseL70S500.X
Electric Fuse, Very Fast Blow, 500A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Littelfuse0NLS500.X
Fus 600V O/T Class K5 500A/ Box |Littelfuse 0NLS500.X
描述
FUSE CARTRIDGE BLADE FAST BLOW STUD MOUNT 700VDC 450A
Specialty Fuses 700V HIGH SPEED FUSE