Eaton FWJ-1200A
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 1200A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页8 年前
Datasheet2 页17 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Electric Fuse, 1400A, 1000VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Fuse Square Body 1000A 700V Bolt Flat 77 X 50 X 61mm Carton CSA/UL