Eaton FP1107R2-R15-R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.15uH/0.108uH 10% 100KHz Ferrite 42A 0.00047Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Sager Electronics
Master Electronics
TME
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2927
Ind Chip Molded Bobbin Core 150nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 730mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLK1005R15K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 150nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
RF Choke Molded Wirewound 0.15uH 10% 25MHz 38Q-Factor Phenolic 1.1A 0.1Ohm DCR AXL Bag
描述
General Purpose Inductor, 0.15Uh, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Smd, 4328
FIXED IND 150NH 42A 0.47MOHM SMD
IND, Flat Pac, 150nH, 70A, 2 PADS, SMT
100KHz 70A 42A 150nH 470¦Ì¦¸ ¡À10% SMD,11X7.2MM , 11mm*7.2mm*7.2mm
Power Inductors-SMD 150nH 70A Flat-Pac FP1107
FLAT-PAC FP1107 Nonstandard 0.433Lx0.283W 11.00mmx7.20mm 150nH
INDUCTOR LO PROFLE 150NH 42A SMD