Eaton EFX2S30M125D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1.2uF, Through Hole Mount
数据表和文档
描述
Cap Efx2S 305Vac 1.2Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30M125D032LH
CAP FILM 1.2UF 20% 630VDC RADIAL