Eaton EFX2S30K684C042LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Cap Efx2S 305Vac 0.68Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30K684C042LH
EFX2S Series 305 v 0.68 uf 10% LS=22.5mm 26x19x10mm RDL EMI X2 Suppression Cap
CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
680nF ¡À10% 22.5mm 630V 305V 26mm*10mm*19.5mm