Eaton EFX2S30K474B112LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+96.23%
描述
Cap Efx2S 305Vac 0.47Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30K474B112LH
EFX2S Series 305 v 0.47 uf 10% LS=15mm 18x16x10mm RDL X2 Suppression Cap
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD