Eaton EFX2S30K105D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Efx2S 305Vac 1Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30K105D032LH
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
1.0UF 305V 10%