Eaton EFPLS63J103B012LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
3 个月趋势:
-35.17%
描述
CAPACITOR, EFPLS, 630V DC, 0.01 UF, J 2-LEAD
CAP EFPLS 630VDC 0.01UF J 2LEADS