Eaton EFPLS1GJ473C022LH
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2024-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP FILM 0.047UF 5% 1600VDC RAD
CAPACITOR, EFPLS, 1600V DC, 0.047 UF, J 2-LEAD
CAP EFPLS 1600VDC 0.047UF J 2LEADS