Eaton EFDKS80K606F034DH
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 60uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Efdks 800Vdc 60Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS80K606F034DH
CAP FILM 60UF 10% 800VDC RAD
60¦ÌF ¡À10% 52.5mm 800V 4.8m¦¸ 57.5mm*35mm*51mm
60UF 800V 10%