Eaton EFDKS60K405D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-4.07%
描述
Cap Efdks 600Vdc 4Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS60K405D032LH
FDKS Series 600 v 4 uf 10% LS=27.5mm 32x20x11mm DC-Link Metallized Polypropylene
CAP FILM 4UF 10% 600VDC RAD