Eaton EFDKS55K107F034DH
Film Capacitor, Polypropylene, 550V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Efdks 550Vdc 100Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS55K107F034DH
EFDKS Series 500 v 100 uf 10% LS=52.5/20.3mm 4-Leads DC Link Met. Polypropylene
100¦ÌF ¡À10% 52.5mm 550V 4.3m¦¸ 57.5mm*35mm*51mm