Eaton EFDKS1CK105D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 1200V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Efdks 1200Vdc 1Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS1CK105D032LH
FDKS Series 1200 v 1 uf 10% LS=27.5mm 32x20x11 DC-Link Metallized Polypropylene
CAP FILM 1UF 10% 1200VDC RAD
1.0UF 1200V 10%