Eaton EFDKS1BK406F044DH
Film Capacitor, Polypropylene, 1100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 40uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Efdks 1100Vdc 40Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS1BK406F044DH
CAP FILM 40UF 10% 1100VDC RAD
40¦ÌF ¡À10% 52.5mm 1.1KV 57.5mm*45mm*56mm