Eaton EFDKS1BK105D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 1100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Efdks 1100Vdc 1Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS1BK105D032LH
FDKS Series 1100 v 1 uf 10% LS=27.5mm 32x20x11 DC-Link Metallized Polypropylene
CAP FILM 1UF 10% 1100VDC RAD