Eaton EFDKA80K356F014BH
Cap Efdka 800Vdc 35Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA80K356F014BH
3 个月趋势:
Restocked
描述
FDKA Series 800 v 35 uf 10% LS=52.5/10.2mm 4leads Auto DC-link Met Polypropylene
CAP FILM 35UF 10% 800VDC RAD