Eaton EFDKA80K107F064DH
Cap Efdka 800Vdc 100Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA80K107F064DH
Production
制造商页面
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2025-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP FILM 100UF 10% 800VDC RAD
100¦ÌF ¡À10% 52.5mm 800V 3.2m¦¸ 57.5mm*45mm*66mm
Film Capacitor
100UF 800V 10%