Eaton EFDKA45K106D072LH
EFDKA Series 10 uF ±10 % 450 V Radial Metalized Polypropylene Film Capacitor
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Cap Efdka 450Vdc 10Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA45K106D072LH
10¦ÌF ¡À10% 27.5mm 450V 11m¦¸ 32mm*15mm*25.3mm