Eaton EFDKA1BK556F064DH
Cap Efdka 1100Vdc 55Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1BK556F064DH
3 个月趋势:
+0.00%
描述
CAP FILM 55UF 10% 1100VDC RAD
55¦ÌF ¡À10% 52.5mm 1.1KV 4.8m¦¸ 57.5mm*45mm*66mm