Eaton EFACA30J105D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.33%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2024-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP FILM 1UF 5% 300VAC RAD
CAPACITOR, EFACA, 300V AC, 1 UF, J 2-LEAD
CAP EFACA 300VAC 1UF J 2LEADS
EFACA30J105D032LH, EATON ELECTRONICS
1.0UF 300V 5%