Eaton ECMT1V2023S-2R0-R
Inductor Common Mode Choke 2mH 1.5A 0.08Ohm 4-Pin Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+73.80%
供应链
Introduction Date2021-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
IND, 2.0mH, THT, Standard Common Mode Choke
ECMT1V2023S-2R0-R, EATON ELECTRONICS
Single Phase EMI Filter, 250V
250V 1.5A 2 2mH@ 1kHz 80m
CMC 2MH 1.5A 2LN TH