Eaton ECMT1V2023S-200-R
Inductor Common Mode Choke 20mH 1A 0.55Ohm 4-Pin Tray
数据表和文档
Upverter
Datasheet8 页4 年前
3 个月趋势:
+46.26%
供应链
Introduction Date2021-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
IND, 20.0mH, THT, Standard Common Mode Choke
ECMT1V2023S-200-R, EATON ELECTRONICS
Single Phase EMI Filter, 250V
CMC 20MH 1A 2LN TH