Eaton ECMT1V1717S-100-R
Inductor Common Mode Choke 10mH 1.2A 0.6Ohm 4-Pin Tray
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+190%
供应链
Introduction Date2021-10-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
IND, 10.0mH, THT, Standard Common Mode Choke
250V 1.2A 2 10mH@ 1 kHz 600m¦¸ , 17mm*12mm*17mm