Eaton DRA74-330-R
WireWound SMD Inductor w/ Ferrite Core; 33 uH +/-20% WireWound 1.61A Idc
数据表和文档
IHS
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.03%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton DRA74-330-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.7A 0.145Ohm DCR T/R