Eaton DRA73-470-R
WireWound SMD Inductor w/ Ferrite Core; 47 uH +/-20% WireWound 1.1A Idc
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet12 页9 年前
Datasheet5 页10 年前
Sager Electronics
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.36%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton DRA73-470-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.299Ohm DCR 2424 T/R