Eaton DRA73-330-R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 1.25A 183mOhm DCR T/R
数据表和文档
IHS
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.27%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton DRA73-330-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.2275Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.24Ohm DCR 2020 T/R