Eaton DRA127-470-R
FIXED IND 47UH 2.62A 91 MOHM SMD / 47 µH Shielded Wirewound Inductor 2.62 A 91mOhm Nonstandard
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet12 页9 年前
Datasheet8 页19 年前
3 个月趋势:
+5.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton DRA127-470-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 2.9A 0.08Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Bobbin Core 47uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 2.9A 0.08Ohm DCR T/R