Eaton DR124-150-R
Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 44.8mOhm DCR T/R
数据表和文档
Datasheet3 页18 年前
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton DR124-150-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0423Ohm DCR 3939 T/R