Eaton 25NHG000B-690
Eaton Bussmann Low Voltage NH NH FUSE 25AMP 690V SIZE 000 GG MGL - 25NHG000B-690
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.99%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fuse Class RK5 Slow Blow Acting 30A 600V Holder Cartridge 20.57 X 127mm Carton CE/CSA/UL
Fuse Class CC Slow Blow Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Carton CE/CSA/UL
Fuse Class J Slow Blow Acting 30A 600V Holder Cartridge 20.57 X 57.15mm Carton CE/CSA/UL
LittelfuseKLDR030.TXP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 30A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Littelfuse0FLQ030.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 30A, 500VAC, 300VDC, 10000A (IR), Inline/holder, 5AG
LittelfuseKLKR030.T
Fuse Class CC Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm CE/CSA/UL
描述
Electric Fuse, 25A, 690VAC, 120000A (IR), Inline/holder, 000
Fuse NH 25A 690V Holder Screw 68 X 30 X 41mm Carton
Industrial Low Voltage NH fuse : 25A - 690V
25A 000 NH CENTRED TAG FUSE, GG - GL, 690 V AC
Eaton , Eaton Bussman, 25A, 690V , 78.5mm