Eaton 125NHG00B-690
Eaton Bussmann Low Voltage NH NH FUSE 125AMP 690V gG SIZE 00 - 125NHG00B-690
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
Datasheet9 页13 年前
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.67%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
FUSE, DIN 80, 160A
NH FUSE, 160A, 500V, GG/GL, FUSE-LINK, LV, IEC, DUAL INDICATOR, LIVE GRIPPING LUGS