E-Switch 400MSP1R1BLKM1QE
Rocker Switch, SPDT, Momentary, 3A, 28VDC, Solder Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页8 年前
New Yorker Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NKK SwitchesM2013TNW01-EA
Rocker Switch, SPDT, On-off-on, Latched, Solder Terminal, Paddle Actuator, Panel Mount
NKK SwitchesM2019TJW01
SWITCH, MINI ROCKER, SPDT, ON-OFF-(ON),SNAP-IN, NO ACT, NO BEZEL,6A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesM2015TJW01
SWITCH, ROCKER, MINI, SPDT, ON-NONE-(ON),SNAP-IN, NON-ILLUM, NO ACT,6A,125VAC, SOLDER
TE Connectivity3-1571986-6
Rocker Switch, SPDT, Momentary, 5A, 28VDC, Solder Terminal, Panel Mount
ROCKER SWITCH, SPDT, ON-ON, 3A, 120V AC/28V DC, PC PIN, IP67, 400A SERIES
Switch Rocker (ON) OFF (ON) SPDT Solder Lug Rocker 5A 250VAC 28VDC
描述
Switch Rocker ON None ON SPDT Solder Lug Curved Rocker 3A 250VAC 28VDC
ROCKER SWITCH, SPDT, ON-ON, 3A, 120V AC/28V DC, SOLDER, 400 SERIES
CK Single Pole On-None-On Sub Minature Rocker Black Silver M1 style Terminals.
ROCKER SWITCH, SPDT, 3A/120V/28V, PANEL;