E-Switch 300SP3J1BLKM6QE
Switch Rocker ON OFF ON SPDT PC Pins Rocker 5A 250VAC 28VDC
数据表
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet1 页23 年前
Future Electronics
New Yorker Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.16%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
NKK SwitchesM2012TXW13-DA
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Small Rocker 6A 250VAC 30VDC 50000Cycles
NKK SwitchesM2T12TXW41-DC
SWITCH, MINI ROCKER, SEALED, SPDT, ON-NONE-ON,.365" RED ROCKER,6A,125VAC, VERT PC
NKK SwitchesM2T12TXW30-DA
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Rocker 6A 250VAC 30VDC 50000Cycles
ROCKER SWITCH, 300 SERIES, SPDT, ON-NONE-ON, PC MOUNT, 5A, 120VAC, 28VDC, PC PIN
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Rocker 5A 250VAC 28VDC
ROCKER SWITCH, SPDT, ON-ON, 5A, 120V AC/28V DC, PC PIN, 300 SERIES
描述
ROCKER SWITCH, SPDT, ON-OFF-ON, 5A, 120V AC/28V DC, PC PIN, 300 SERIES
ROCKER SWITCH, SPDT, 5A/120V/28V, R/A TH;
Rocker Switch, Spdt, 5A/120V/28V, R/A Th; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:Spdt; Illumination:Non Illuminated; Switch Mounting:Through Hole, Right Angle; Actuator/Cap Colour:Black; Product Range:300 Series Rohs Compliant: Yes |E-Switch 300SP3J1BLKM6QE