Diodes Inc. ZXTN19100CZTA
ZXTN19100CZ Series NPN 100 V 5.25 A Medium Power Transistor SMT - SOT-89-3
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Datasheet8 页18 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Diodes Inc SCT
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-81.70%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2008-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.ZXTP19100CZTA
ZXTP19100CZ Series PNP 100 V 2 A Medium Power Transistor SMT - SOT-89-3
Diodes Inc.ZXTN25012EZTA
Small Signal Bipolar Transistor, 6.5A I(C), 12V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon
Diodes Inc.DCX56-13
Small Signal Bipolar Transistor, 0.001A I(C), 80V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon
Tape & Reel (TR) Surface Mount NPN SINGLE Bipolar (BJT) Transistor 63 @ 150mA 2V 100nA ICBO 1.56W 130MHz
Power Bipolar Transistor, 1A I(C), 70V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 3 Pin
NXP SemiconductorsBFU590QX
BFU590Q Series 12 V 200 mA 2 W NPN Wideband Silicon RF Transistor - SOT-89-3
描述
100V 2.4W 200@100mA,2V 5.25A NPN SOT-89 Bipolar Transistors - BJT ROHS
Trans GP BJT NPN 100V 5.25A 4460mW 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R
Trans, Npn, 100V, 5.25A, 150Deg C, 2.4W Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. ZXTN19100CZTA
Power Bipolar Transistor, 5.25A I(C), 100V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 3 Pin
NPN 2.4W 5.25A 100V 150MHz 215mV@5.25A,525mA 50nA -55℃~+150℃@(Tj) 30@5.25A,2V SOT-89-3 Bipolar Transistors