Diodes Inc. ZXMS82180S14P-13
Power Switch ICs - Power Distribution High Side IntelliFET SO-14EP TR 2.5K
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet34 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Power Load Distribution Switch IC, High Side, 2 Channels, 28 V, 2 A, 150 Milliohms, 14 Pins, SOIC-EP
Power Supply Support Circuit
SO-14(EP) , 120mm