Diodes Inc. ZXMS6005N8Q-13
60V N-channel Self Protected Enhancement Mode Intellifet Mosfet, 2A, 1.65W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页8 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2016-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Diodes Inc SCT
Current Limit SW 1-IN 1-OUT 0V to 5.5V 2A Automotive 8-Pin SO T/R