Diodes Inc. ZSR1000GTA
Standard Regulator Pos 10V 0.2A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Diodes Inc SCT
Technical Drawing5 页9 年前
IHS
Future Electronics
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.66%