Diodes Inc. ULN2003AD16-U
High Voltage, High Current ULN2004A Darlington Transistor Arrays, 30V, 500MA, -40 to 105°C
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页9 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.46%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2015-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-02-28
LTD Date2023-08-31
相关零件
Diodes Inc.ULN2004AD16-U
Diodes Inc.ULN2002AD16-U
描述
Diodes Inc SCT
Driver Relay, 50V, 0.5A, 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. ULN2003AD16-U
Trans Darlington NPN 50V 0.5A 16-Pin PDIP Tube
DRIVER RELAY, 50V, 0.5A, 105DEG C; Available until stocks are exhausted
Buffer/Inverter Based Peripheral Driver, 7 Driver, PDSO16
Load Driver, 3.5 A, 16 Pins, PDIP